Skontaktuj się z nami w wybranej przez siebie formie!
ZADAJ PYTANIE

Informacje o najbliższym salonie Matrix znajdziesz w naszym lokalizatorze salonów: Znajdź Salon MATRIX, możesz także śledzić nasz profil facebookowy @MATRIXtrendy gdzie odpowiadamy na pytania bezpośrednio oraz pokazujemy nowości i trendy!

MATRIX to marka należąca do grupy L’Oréal SA. L’Oréal nie testuje żadnych swoich produktów na zwierzętach i od ponad 30 lat jest prekursorem alternatywnych metod testowania kosmetyków. Więcej informacji na ten temat, można znaleźć w artykule: Czy L’Oréal testuje swoje produkty na zwierzętach?

W MATRIX rozumiemy, jak ważny jest wizerunek, dzięki któremu możesz wyrażać siebie! Dlatego dzieląc się z Tobą naszymi kosmetykami i radami, chcielibyśmy Ci pomóc w wyobrażeniu sobie tego, KIM MOŻESZ BYĆ! Wypróbuj naszą aplikację Color Lounge, dzięki której metamorfozy nigdy nie były tak proste i satysfakcjonujące. Czas na zmianę? Sprawdź efekty metamorfozy zanim usiądziesz na fotelu fryzjerskim!

Aplikacja dostępna także na urządzenia mobilne:

Android
iOS

matrixproffesional.pl to strona dedykowana Klientom naszych salonów. Aby otrzymać odpowiedź na to pytanie lub uzyskać inne informacje dotyczące Salonów Partner Matrix, zajrzyj tutaj: Matrix Partner

Stosowana w naszych farbach technologia Cera-Oil ma za zadanie pielęgnować włosy i zapewniać ich blask. Dzięki szerokiemu wyborowi kolorów i formuł, fryzjer może przeprowadzić w pełni bezpieczną i dostosowaną do potrzeb Twoich włosów koloryzację.

Czy wiesz, że...

każdy włos składa się m.in. z łańcuchów keratynowych, które połączone są 3 typami wiązań? Należą do nich mostki dwusiarczkowe, jonowe i wodorowe. Podczas zabiegów chemicznych wiązania te zostają zerwane lub uszkodzone. Dostępny w naszej ofercie Bond Ultim8 działa w środku i szybko odbudowuje włosy, tak aby cieszyć się ich zdrowym wyglądem. Z Bond Ultim8 możesz odważyć się na każdy kolor!

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz się z nami skontaktować!

Podziel się z nami wszystkimi pytaniami, uwagami i informacjami zwrotnymi. Z przyjemnością odpowiemy najszybciej jak tylko będziemy w stanie. Zajrzyj na stronę: Matrix Partner  lub na nasz profil na Facebooku: Matrix Trendy

Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem usług świadczonych drogą elektroniczną i go akceptuję.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej informacji handlowej kierowanej do mnie przez L’oréal Polska sp. z o.o.

Processing...
DZIĘKUJEMY!

Twoja wiadomość została wysłana. 

Odpowiemy niezwłocznie.

Select a location

Select a language