Odkryj nowy wymiar edukacji z L’Oréal ACCESS!

Skorzystaj z edukacji w nowym wymiarze na platformie L’Oréal Access. Zyskaj bezpłatny dostęp do profesjonalnych szkoleń, webinarów, filmów instruktażowych i inspirujących aktualności tworzonych przez ekspertów L’Oréal - w zasięgu Twojej ręki przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę!

Rok 2020 był rewolucją dla każdego z nas. Zamknięcie w domu spowodowało, że naszym oknem na świat stał się Internet i wszelkie jego zasoby. Ta zmiana dotknęła także fryzjerów, którzy czas lockdownu wykorzystali na poszerzania swojej wiedzy za pomocą mediów społecznościowych.

Jako Edukacja Matrix wyciągnęliśmy z tego wnioski i przenieśliśmy nasze szkolenia do świata online. Wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, pozwalających nam być jak najbliżej fryzjerów i jednocześnie dawać im wiedzę oraz umiejętności, które mogą na co dzień wykorzystywać w swojej pracy.

Kolejnym etapem przejścia na edukację digitalową jest uruchomienie platformy e-learningowej L’Oreal Access. Jej ogromną zaletą jest dostępność przez 24 godziny na dobę w zasięgu ręki. Można z niej korzystać zarówno z telefonu, tabletu czy komputera. Kursy są bezpłatne, wystarczy zarejestrować się na platformie L’Oreal Access.

Treść jest bardzo zróżnicowana, pomaga zdobyć wiedzę o produktach i nowościach, a także rozwinąć umiejętności z zakresu koloryzacji, strzyżeń, upięć czy profesjonalnej pielęgnacji. Można obejrzeć materiały wideo, przejść kurs e-learningowy czy przeczytać informacje produktowe. Wszystko w języku polskim. Większości szkoleń ma krótką formę, ponieważ zdajemy sobie sprawę jak zajęci są styliści i że potrzebują wiedzy w pigułce.

To bardzo ekscytujący czas dla edukacji Matrix i Biolage, a dzięki platformie Access możemy być jeszcze bliżej naszych klientów.

Jeśli jesteś fryzjerem dołącz do nas na Access: https://pl.lorealaccess.com/