Witaj w świecie
Edukacji Matrix

Zabierzemy Cię w kreatywną podroż pełną nowych wyzwań i inspiracji. Nasz wspólny cel to jeszcze nowocześniejsze fryzjerstwo dające gwarancję profesjonalnej usługi za każdym razem. Z nami zbudujesz solidne fundamenty, a zdobyte doświadczenie przełoży się na rozwój, zarówno Twój osobisty, jak i Twojego biznesu.

Jesteśmy tu dla Ciebie! Rozwijaj swoje umiejętności razem z Nami.

MatrixProfessional- Witaj

Co nas wyróżnia?

  • Matrix Szkolenia Świat Edukacji LogoZrób i zobacz | Rozwijanie umiejętności poprzez ćwiczenia praktyczne
  • Matrix Świat Edukacji Szkolenia LogoSukces w salonie | Biznesowe spojrzenie na pracę w salonie
  • Ikona Świat Edukacji LogoRzemiosło | Solidne podstawy, które doskonalą rzemiosło
  • Matrix Świat Edukacji LogoEdukacja dla każdego | Program szkoleń dostosowany do indywidualnych potrzeb
  • Ikona Szkolenia MatrixMożliwości rozwoju dla każdego Online & Offline

Tematy szkoleń

Wiemy, że jesteście bardzo zajęci i trudno Wam znaleźć czas na szkolenia. Dlatego nieustannie rozwijamy nasze portfolio edukacji online, które pozwala Ci się rozwijać w naszym fryzjerskim świecie Matrix.

Szkolenia Online

Access  

Access Platforma edukacyjna Access daje Ci dostęp do szkoleń 24 na dobę 7 dni w tygodniu, właśnie wtedy kiedy masz czas. Mamy dla Ciebie wiedzę produktową, techniki koloryzacji, strzyżenia, upięcia oraz pokazy pełne inspiracji, które pozwolą Ci doskonalić swój warsztat. A wszystko to w zasięgu ręki, wystarczy zarejestrować się na Access.

Access

Szkolenia online

Nasi Edukatorzy prowadzą szkolenia także na żywo za pomocą Teams. Pozwala to w trakcie krótkich spotkań online dowiedzieć się więcej o naszych produktach i ich stosowaniu, wymienić się doświadczeniami z innymi uczestnikami oraz zadawać pytania. Dla każdej kolekcji sezonowej tworzymy specjalną technikę na potrzeby szkoleń online. Indywidulne konsultacje dają Wam możliwość rozwiać wszelkie wątpliwości w trakcie spotkania online z Koordynatorkami Edukacji. Aby wziąć udział w szkoleniu, kliknij poniższy przycisk i zapisz się na szkolenia, które najbardziej Cię interesują. Link do Teams dostaniesz na maila dzień przed szkoleniem.

Szkolenia Online

Edukacja Matrix prowadzi również szkolenia stacjonarne, które odbywają się w centrach szkoleniowych. W ich trakcie certyfikowany Edukator przedstawia teorię i towarzyszy Ci w ćwiczeniach praktycznych. Praktyka to praca na modelkach lub główkach treningowych z zależności od tematu szkolenia. Warsztaty w studio szkoleniowym to gwarancja poznania i przetestowania produktów do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji. Wszelkie szczegóły dotyczące szkoleń stacjonarnych można uzyskać kontaktując się z Reprezentantem Handlowym.

Znajdź Reprezentanta

Poznaj ofertę szkoleń stacjonarnych MATRIX realizowanych w centrach szkoleniowych na terenie całej Polski.

Poznaj Zespół Edukacji MATRIX

Zobacz

Chcesz zapisać się na szkolenie?

Skontaktuj się z Reprezentantem Handlowym