Co nas wyróżnia?

Tematy szkoleń

Wiemy, że jesteście bardzo zajęci i trudno Wam znaleźć czas na szkolenia. Dlatego nieustannie rozwijamy nasze portfolio edukacji online, które pozwala Ci się rozwijać w naszym fryzjerskim świecie Matrix.

Access

Platforma edukacyjna Access daje Ci dostęp do szkoleń 24 na dobę 7 dni w tygodniu, właśnie wtedy kiedy masz czas. Mamy dla Ciebie wiedzę produktową, techniki koloryzacji, strzyżenia, upięcia oraz pokazy pełne inspiracji, które pozwolą Ci doskonalić swój warsztat. A wszystko to w zasięgu ręki, wystarczy zarejestrować się na Access.

Szkolenia online

Nasi Edukatorzy prowadzą szkolenia także na żywo za pomocą Teams. Pozwala to w trakcie krótkich spotkań online dowiedzieć się więcej o naszych produktach i ich stosowaniu, wymienić się doświadczeniami z innymi uczestnikami oraz zadawać pytania. Dla każdej kolekcji sezonowej tworzymy specjalną technikę na potrzeby szkoleń online. Indywidulne konsultacje dają Wam możliwość rozwiać wszelkie wątpliwości w trakcie spotkania online z Koordynatorkami Edukacji.

Szkolenia stacjonarne

Edukacja Matrix prowadzi również szkolenia stacjonarne, które odbywają się w centrach szkoleniowych. W ich trakcie certyfikowany Edukator przedstawia teorię i towarzyszy Ci w ćwiczeniach praktycznych. Praktyka to praca na modelkach lub główkach treningowych z zależności od tematu szkolenia. Warsztaty w studio szkoleniowym to gwarancja poznania i przetestowania produktów do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji. Wszelkie szczegóły dotyczące szkoleń stacjonarnych można uzyskać kontaktując się z Reprezentantem Handlowym.

Poznaj ofertę szkoleń stacjonarnych MATRIX
realizowanych w centrach szkoleniowych na terenie całej Polski.

Zespół Edukacji MATRIX

Poznaj naszych Edukatorów!