O Marce Matrix Logo

O Marce

MATRIX to profesjonalna marka fryzjerska założona w 1980 roku w Stanach Zjednoczonych przez Arnie Millera, człowieka, który zrewolucjonizował branżę fryzjerską.

Arnie sam był fryzjerem i głęboko wierzył, że każdy stylista powinien otrzymać odpowiednie wsparcie, produkty i edukację, aby móc w pełni rozwinąć swój talent i swój biznes. Dziś marka Matrix to globalna wspólnota, która zaprasza każdego fryzjera do swojej społeczności i sprawia, że każdy czuje się u nas mile widziany. Wierzymy, że każdy powinien bawić się kolorem i swoją fryzurą. Tę zabawę umożliwia szerokie portfolio innowacyjnych i łatwych w użyciu produktów do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów Matrix.

O Marce Matrix

Nasza filozofia

Arnie Miller pragnął stworzyć markę, która da wszystkim fryzjerom poczucie wspólnoty i będzie inspirowana motto Matrixa.

Myśl o wartościach i zasadach, zgodnie z którymi żyjesz.
Uwierz w siebie, swoje zdolności i odkryj swój potencjał.
Marz, by stać się jak najlepszym fryzjerem.
Odważ się wprowadzić swoje marzenia w życie.

Matrix O Nas

Nasza wizja

Jako najbardziej inkluzywna marka w branży fryzjerskiej chcemy łączyć fryzjerów niezależnie od ich pochodzenia, wieku, doświadczenia i dać im to co niezbędne dla pobudzenia ich kreatywności i rozwoju. W Matrix każdy jest mile widziany!

Matrix O Marce

Nasze wartości

Inkluzywność
Nasza społeczność otwiera się na każdego fryzjera.

Łatwość użycia
Proste rozwiązania dla różnych wyzwań fryzjerskich.

Radość
Dodajemy barw życiu stylistów i konsumentów - dosłownie i przenośnie!

Poznaj Matrix w nowej odsłonie