Artykuły - Pielęgnacja

Sprawdź co u nas słychać!

Jak dbać o blond włosy?
Farbowane włosy blond wymagają stosowania właściwej pielęgnacji. Dowiedz się, jak dbać o blond włosy, by cieszyć się idealnym odcieniem.

Przejdź do artykułu >

Najlepsza termoochrona włosów
Twoje włosy są osłabione, łamią się i kruszą? Dowiedz się, jak powinna wyglądać najlepsza termoochrona włosów. Odkryj kosmetyki od Matrix Professional!

Przejdź do artykułu >

Pielęgnacja włosów farbowanych
Chcesz cieszyć się równomiernym i nasyconym odcieniem Twoich włosów? Postaw na odpowiednią pielęgnację. Sprawdź, jak dbać o włosy farbowane.

Przejdź do artykułu >

Splątane włosy, kołtuny i nadmierne puszenie – jak sobie z nimi radzić?
Czy znasz już najlepszy sposób na splątane włosy? Poznaj kosmetyki, które doskonale zapobiegają tworzeniu się kołtunów, a także puszeniu.

Przejdź do artykułu >

Jak rozpoznać porowatość włosów i dobrać odpowiednią pielęgnację?
Czy wiesz jak rozpoznać porowatość włosów? Sprawdź jak dobrać odpowiednią pielęgnację i kosmetyki dedykowane dla różnych porowatości włosów!

Przejdź do artykułu >

Nawilżanie włosów w domu – o czym warto pamiętać?
Włosy suche i matowe nie prezentują się zbyt dobrze. Dowiedz się, jak uratować bardzo suche włosy i co zrobić, aby zapobiec nawracaniu problemu.

Przejdź do artykułu >

Włosy spragnione nawilżenia?
Odkryj Food For Soft, nawilżające produkty do włosów z kwasem hialuronowym i olejem z awokado, które nadadzą miękkości i gładkości Twoim włosom.

Przejdź do artykułu >

Koniec z łamliwością włosów!
Poznaj rodzinę produktów Instacure. Płynne proteiny zawarte w szamponie i odżywce nawilżą i wzmocnią Twoje włosy, a spray widocznie zmniejszy rozdwojenie końcówek

Przejdź do artykułu >

Odkryj siłę blond!
Odkryj produkty Matrix z gamy Total Results Unbreak My Blonde do włosów zmęczonych rozjaśnianiem i spraw, aby Twoje włosy stały się 3x mocniejsze*, miękkie i pełne blasku! Odkryj siłę blond! Unbrak My Blonde. #siłablond

Przejdź do artykułu >