nowość

Matrix Total Results
Unbreak My Blonde

Odkryj siłę blond! Unbreak My Blonde.

Odkryj produkty Matrix z gamy Total Results Unbreak My Blonde do włosów zmęczonych
rozjaśnianiem i spraw, aby Twoje włosy stały się 3x mocniejsze*, miękkie i pełne blasku!
Odkryj siłę blond! Unbreak My Blonde.

#siłablond

Oczyszczaj, nawilżaj, wzmacniaj i pielęgnuj włosy blond

Gama wzmacniająca Unbreak My Blonde to pielęgnacja włosów rozjaśnianych w 3 krokach. Formuły Unbreak My Blonde wzbogacone zostały w kwas cytrynowy, aby wzmacniać osłabione rozjaśnianiem włosy pozostawiając je nawet 3x mocniejsze.*

 

Po pierwsze oczyszczaj!

Szampon

Po pierwsze oczyszczaj!

Regularnie stosuj szampon z gamy Unbreak My Blonde przeznaczony do oczyszczenia delikatnych włosów po zabiegach rozjaśniania. Spraw, aby Twoje włosy stały się mocniejsze, odżywione i pełne blasku!

Po drugie nawilżaj!

Odżywka

Po drugie nawilżaj

Stosuj odżywkę Unbreak My Blonde, aby widocznie nawilżyć i zregenerować przesuszone włosy osłabione rozjaśnianiem. Odżywkę nakładaj od połowy długości włosów, aż po same końce, pozostaw na ok. 3 minuty i spłucz, ciesz się miękkimi włosami bez efektu obciążenia.

Po trzecie wzmacniaj!

Kuracja
bez spłukiwania

Po trzecie wzmacniaj!

Aby wzmocnić efekt uzyskany po zastosowaniu szamponu i odżywki Unbreak My Blonde, sięgnij po kurację bez spłukiwania. Niewielką ilość produktu nałóż na końcówki włosów i ułóż jak zazwyczaj. Poczuj siłę nawet do 3 razy mocniejszych* włosów!

Rozkoszuj się nutami zapachowymi Unbreak My Blonde

Zachwyć się nutami zapachowymi nowej gamy Unbreak My Blonde. Poczuj subtelny zapach włoskiej limonki, werbeny, czerwonych owoców i białych kwiatów. Odkrywaj zmysłowy zapach piżma, jasnego drewna, bursztynu i konwalii!

*Po zastosowaniu 6x lub więcej systemu pielęgnacyjnego Unbreak My Blonde składającego się ze wzmacniającego szamponu, odżywki i kuracji bez spłukiwania w porównaniu
ze zwykłym szamponem.