Zaloguj się do programu Matrix Salon Partner!

Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj

Nie masz jeszcze konta?

Korzyści ze współpracy z marką Matrix

Koloryzacja, pielęgnacja i stylizacja!

Matrix to marka pełna kolorów, która posiada szeroki wachlarz produktów profesjonalnych stworzonych do każdego typu włosów.

Sprawdź kultowe farby SoColor z technologią Pre-Bonded i odkryj naszą nowość – żelowe tonery Tonal Control! Przetestuj całą gamę produktów do pielęgnacji i neutralizacji. Wykończ swoje dzieło w niezapomniany sposób, dzięki produktom do stylizacji.

A jeśli szukasz wegańskiej alternatywy, to koniecznie sprawdź markę Biolage!

Nasza edukacja

Odkryj profesjonalne szkolenia stacjonarne z naszymi Edukatorami, w centrach szkoleniowych na terenie całej Polski, gdzie po teorii sprawdzisz swoją wiedzę podczas praktycznych zajęć. A dla zwolenników digitalu przygotowaliśmy bogatą gamę szkoleń online na platformie edukacyjnej Access. Znajdziesz tu wiedze produktową, techniki koloryzacji, strzyżenia, upięcia, a także inspirujące pokazy. Zapewniamy Ci dostęp do szkoleń 24/7, gdy tylko masz na to czas!

Program lojalnościowy

Za każde zakupy naszych produktów u autoryzowanego dystrybutora Matrix otrzymasz punkty, które możesz wymienić na atrakcyjne nagrody z wielu kategorii. Dodatkowo Twój salon zyskuje dostęp do bazy wiedzy Matrix, materiały reklamowe oraz widoczność na mapie salonów Matrix.


Dołącz do nas!