Rewolucyjna nowość High Amplify Shine Rinse z technologią lamellar

 

Gamy High Amplify z pielęgnacji Matrix Total Results, która dodaje włosom objętości i struktury, nie trzeba nikomu przedstawiać. Do tej pory składała się z szamponu, odżywki i Wonder Boost, czyli sprayu ze specjalną końcówką, umożliwiają aplikację od nasady włosów. Spray Wonder Boost nie bez powodu co roku pojawia się na liście bestsellerów Matrix ­– mocno unosi włosy od nasady, a przy tym nie skleja ich ani nie obciąża. Niedawno do tej bestsellerowej gamy dołączyły aż trzy nowości – kuracja oczyszczająca, suchy szampon i Shine Rinse, czyli odżywka o wodnistej formule z technologią lamellar.

 

 

Dzięki nim fryzjerzy będą mogli zaproponować swoim klientom nową usługę, dodającą włosom objętości i blasku. Kuracja oczyszczająca Root Up Wash usuwa osady gromadzące się przy skórze głowy, które obciążają włosy, jak np. sebum czy produkty do stylizacji. Od większości szamponów różni się tym że natychmiastowo dodaje włosom trwałej objętości. Co ważne, nie zawiera silikonów, które mogłyby podrażnić skórę głowy.

Po kuracji oczyszczającej warto zastosować odżywkę Shine Rinse. To właśnie dzięki niej można osiągnąć efekt „tafli wody” na włosach, który umożliwia technologia lamellar.

 

 

Odżywka Shine Rinse działa na włosy błyskawicznie – efekt jest widoczny już po 8 sekundach, a na włosach zostaje połysk i są sprężyste bez obciążenia. Po zastosowaniu wystarczy dokładnie spłukać włosy i są gotowe do dalszej stylizacji.